FOR MYSELF s.r.o. > FOR MYSELF

FOR MYSELF

Společnost  FOR MYSELF  byla založena 21. května roku 2012 a hlavní náplní společnosti je obchod s ekopalivy.  Zaměřujeme se na  velkoobchod essays spanish  s dřevěnými peletami, které jsou v současné době vyhledávaným palivem jak v domácnostech, tak i v průmyslu.  Spolupracujeme  z velké části se zahraničními partnery, kteří již dlouhou dobu vyrábějí dřevěné pelety dle Evropských standardů a všechny výrobky dodávané našimi partnery splňují normu DIN+, jsou vyrobeny pouze ze smrkových pilin bez dalších příměsí.

Vizitkou společnosti FOR MYSELF  jsou spokojení zákazníci jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, kam dodáváme většinu produkce našich partnerů. Dodáváme peletytype my paper for me na Slovensko, do Slovinska, do Itálie a v neposlední řadě jsme Generálním dodavatelem pelet pro severní a  jižní  Tyrolsko, kde naše společnost pokrývá 90% spotřeby pelet v domácnostech.

Výhodou topení dřevěnými peletami jsou nízké náklady na pořízení paliva, nízká spotřeba pelet při topení v kotlích k tomu určených, minimální popelnatost dřevěných pelet oproti uhlí nebo dřevu.

Dále máme možnost dodávek slunečnicových pelet a to jak pro vytápění, tak i pro potřeby zemědělců, kde je využití těchto pelet jak pro přísadu do krmiv, tak i jako podestýlky pro ustájená zvířata.

V naší nabídce naleznete i biosulfáty.

Na Vámi poptávané zboží Vám nabídneme cenu  dle objemu zboží.

Na zboží jsme schopni zajistit dopravu po silnici, nebo při větších objemech do Vámi určeného přístavu kdekoli na světě.